Možnosti platby

Možnosti úhrady kúpnej ceny

Ponúkame Vám možnosť uhradiť cenu za objednaný tovar formou:

  • Bankového prevodu: s potvrdzujúcim e-mailom Vám doručíme presnú sumu na úhradu s údajmi nášho bankového účtu. Následne kúpnu cenu uhradíte prevodom na náš účet a po pripísaní sumy na náš účet Vám doručíme objednaný tovar. Ako variabilný symbol prosíme uveďte číslo Vašej objednávky, aby sme Vašu úhradu ľahšie identifikovali. Pri preberaní objednaného tovaru u kuriéra už žiadne poplatky nehradíte. Táto forma úhrady je bezpletná.
  • Dobierky: po doručení objednávky Vašu objednávku spracujeme a následne vyexpedujeme. Kúpnu cenu hradíte kuriérskej službe pri preberaní balíčku. Pri tejto forme úhrady Vám účtujeme k cene dopravy 1,00 € s DPH.
  • Platobnej prány GP Webpay - tento spôsob Vám umožňuje platbu kartami VISA, MAESTRO a MasterCard - tento spôsob platby je bezplatný.

    Logo GP

Pri vypĺňaní objednávkového formulára označte spôsob úhrady, ktorý Vám viac vyhovuje. Ak si prajete zmeniť spôsob úhrady z bankového prevodu na dobierku informujte nás na našich kontaktoch.

 

Bankové spojenie

Neuhrádzajte na tento účet žiadne platby do tej doby, kým vám nezašleme detailné informácie k úhrade vašej objednávky! Ďakujeme.

Číslo účtu: 2801496682/8330

IBAN / SWIFT (BIC): SK37 8330 0000 0028 0149 6682/ FIOZSBAXXX

Banka: FIO banka

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie