Možnosti platby

Možnosti úhrady kúpnej ceny

Ponúkame Vám možnosť uhradiť cenu za objednaný tovar formou:

  • Bankového prevodu: s potvrdzujúcim e-mailom Vám doručíme presnú sumu na úhradu s údajmi nášho bankového účtu. Následne kúpnu cenu uhradíte prevodom na náš účet a po pripísaní sumy na náš účet Vám doručíme objednaný tovar. Ako variabilný symbol prosíme uveďte číslo Vašej objednávky, aby sme Vašu úhradu ľahšie identifikovali. Pri preberaní objednaného tovaru u kuriéra už žiadne poplatky nehradíte. Táto forma úhrady je bezpletná.
  • Dobierky: po doručení objednávky Vašu objednávku spracujeme a následne vyexpedujeme. Kúpnu cenu hradíte kuriérskej službe pri preberaní balíčku. Pri tejto forme úhrady Vám účtujeme k cene dopravy 1,00 € s DPH.

Pri vypĺňaní objednávkového formulára označte spôsob úhrady, ktorý Vám viac vyhovuje. Ak si prajete zmeniť spôsob úhrady z bankového prevodu na dobierku informujte nás na našich kontaktoch.

 

Bankové spojenie

Neuhrádzajte na tento účet žiadne platby do tej doby, kým vám nezašleme detailné informácie k úhrade vašej objednávky! Ďakujeme.

Číslo účtu: 2801496682/8330

IBAN / SWIFT (BIC): SK37 8330 0000 0028 0149 6682/ FIOZSBAXXX

Banka: FIO banka

 

 

! UPOZORNENIE !

V prípade neuhradenia objednaného tovaru (úhrada bankovým prevodom) a neprevzatia odoslanej zásielky na dobierku v zmysle platných Obchodných podmienok e-shopu Miradel.sk vyhradzujeme si právo na vymáhanie náhrady za vzniklé škody ako:

 

  • náklady na zabezpečenie doručenia tovaru kupujúcemu (poplatok za doručenie, prípadne opakované doručenie + príplatky za doplnkové služby, ako sledovanie balíku, maily a telefonáty kuriérskej spoločnosti)
  • náklady za doručenie balíku späť kuriérskou spoločnosťou na adresu odosielateľa (predávajúceho)

 

 

 

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka v rámci poskytovania služieb využíva cookies, pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete tu.