Inebrya Black Pepper Iron Mask 250ml

Inebrya Black Pepper Iron Mask 250ml

SKLADOM Viac info v chate

Maska na posilnenie a skrotenie vlasov

8,88 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Značka: INEBRYA

Zafixuje, vyživuje a vytvára na vlasoch film pre dokonalý, rýchly a praktický rovný vzhľad, celkovú ochranu pre vlasy na celý čas počas tepelnej úpravy.  Zabraňuje lámaniu koncov. Ideálne pre vlasy oslabené od žehlenia, inej tepelnej úpravy a mechanického namáhania. Bez škodlivých látok. 100% VEGAN.

BLACK PEPPER je nová línia s organickým čiernym korením, špeciálne švytvorená na ochranu a posilnenie vlasov, ktoré sú vystavené častému používaniu žehličiek na vlasy a iných horúcich nástrojov na styling, alebo oslabených vlasov, ktoré majú sklon k lámaniu. Obnoví zdravý vzhľad vlasov plný života. Uľahčuje a urýchľuje narovnávanie a starostlivosť pre dokonalý a trvalý výsledok.

Produkty Black Pepper sa môžu pochváliť špičkovou technológiou vďaka kombinácii posilňujúcich, reštrukturalizačných aktívnych zložiek prírodného pôvodu a systému polymérov na tepelneú ochrany.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka v rámci poskytovania služieb využíva cookies, pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete tu.