Set "Cozy" Bergamot&Amberwood sójová sviečka a difuzér

 Set "Cozy" Bergamot&Amberwood sójová sviečka a difuzér

SKLADOM

Set difuzéra a sójovej sviečky vône Bergamot&Amberwood

70 € s DPH

76 € s DPH Zľava 6 €

Dostupnosť: skladom

Značka: Aroma naturals

Tento set obsahuje výhodnú kombináciu 355g trojknôtovej sójovej sviečky a 200 ml difuzéra. Sviečka veľmi rýchlo a intenzívne prevonia priestor, netreba tak dlhú dobu horenia. Difuzér zase vydrží až 20 týždňov. Nádoby sú vyrobené z ručne fúkaného skla. Nakoľko by bola škoda po minutí či už sviečky, alebo difuzéra vyhodiť máme pri tejto kolekcii nápad, ako tieto krásne výrobky ďalej využiť. Čo sa týka difuzéra máme v tejto vôni náhradné balenia, resp. môžete si vybrať z piatich druhov vôní náhradných balení. v prípade sviečky po vypálení je možnosť dokúpiť čajové sviečky a tieto používať v priestranných nádobách, ktoré po sviečke zostanú.

Čo sa týka vône Bergamot&Amberwood je to naša "slniečková" svieža vôňa leta a tepla, ktorá sa neskôr preklopí do teplej a tajomnej vône ambry. Je to jedna z našich najobľúbenejších vôní :-).

Tým, že je vyrábaná z tých najkvalitnejších ingrediencií, nespôsbuje migrény, napriek tomu, že vôňa je intenzívna, ale pritom veľmi príjemná.

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka v rámci poskytovania služieb využíva cookies, pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete tu.