Aroma Naturals čajová sviečka Vanilla Incense 5x37g

Aroma Naturals čajová sviečka Vanilla Incense 5x37g

SKLADOM

Vonná čajová sviečka Vanilla Incense kolekcia "COZY" 5x37g

15 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Značka: Aroma naturals

Vonná sviečka Vanilla Incense z kolekcie "COZY" je vyrábaná zo sójového vosku, ktorý je okrem dlhšej doby horenia šetrný k životnému prostrediu, nemá negatívne účinky ani pri dlhodobom horení (ako bolesť hlavy atď.). Obsahuje 8-10% podiel vonných esencií, čo radí tieto sviečky medzi najkvalitnejšie na trhu. Set obsahuje 5x37 g sviečok s vôňou Vanilla Incense. Každá so sviečok má dobu horenia cca 8 hodín.

Vôňa Vanilla Incense je vôňa vanilky a kadidla. Táto zaujímavá kombinácia vás prenesie do stavu relaxu tela aj mysľe. Je sladká, výrazná mnohokrát označovaná aj ako meditačná vôňa. Fanúšikovia vanilky si určite prídu na svoje, nakoľko vám táto vôňa určite rozšíri obzory, aké zaujímavé a nevšedné kombinácie sa dajú s vôňou vanilky dosiahnuť.

Vzhľadom k tomu, že kolekcia "Cozy" je vyrábaná z ručne fúkaného skla a bola by škoda po vypálení sviečky dózu vyhodiť doporučujeme tieto čajové sviečky používať do už vypálených nádob :-).

 

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka v rámci poskytovania služieb využíva cookies, pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete tu.