Aroma Naturals čajová sviečka Bergamot&Amberwood 5x37g

Aroma Naturals čajová sviečka Bergamot&Amberwood 5x37g

SKLADOM

Vonná čajová sviečka Bergamot&Amberwood kolekcia "COZY" 5x37g

15 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Značka: Aroma naturals

Vonná sviečka Begamot&Amberwood z kolekcie "COZY" je vyrábaná zo sójového vosku, ktorý je okrem dlhšej doby horenia šetrný k životnému prostrediu, nemá negatívne účinky ani pri dlhodobom horení (ako bolesť hlavy atď.). Obsahuje 8-10% podiel vonných esencií, čo radí tieto sviečky medzi najkvalitnejšie na trhu. Set obsahuje 5x37 g sviečok s vôňou Bergamot&Amberwood. Každá so sviečok má dobu horenia cca 8 hodín.

Vôňa Bergamot Amberwood - zloženie: hlava - bergamot, listy horkého pomaranča, srdce - ruža, fialka, klinček, telo - drevitá vôňa, amber. Táto vôňa je krásne citrusová zo závanmi teplých tónov slnečného dňa. Je to vôňa a farba, ktorá presvetlý váš príbytok a vnesie do neho slnko, radosť a nádhernú vôňu teplých letných dní.

Vzhľadom k tomu, že kolekcia "Cozy" je vyrábaná z ručne fúkaného skla a bola by škoda po vypálení sviečky dózu vyhodiť doporučujeme tieto čajové sviečky používať do už vypálených nádob :-).

 

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka v rámci poskytovania služieb využíva cookies, pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete tu.