Aroma Naturals sójová sviečka Iris&Orange Blossom 310 g

Aroma Naturals sójová sviečka Iris&Orange Blossom 310 g

SKLADOM

Vonná sviečka Iris&Orange Blossom kolekcia "FLEUR" 310 g

20 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Značka: Aroma naturals

Vonná sviečka Iris&Orange Blossom z kolekcie "FLEUR" je vyrábaná zo sójového vosku,ktorý je okrem dlhšej doby horenia šetrný k životnému prostrediu, nemá negatívne účinky ani pri dlhodobom horení (ako bolesť hlavy atď.). Obsahuje 8-10% podiel vonných esencií, čo radí tieto sviečky medzi najkvalitnejšie na trhu. Táto 310 g sviečka uvoľňuje vôňu po dobu 20-25 hodín. Nakoľko obsahuje 3 knôty vôňa je o to intenzívnejšia a vhodná aj do veľký priestorov.

Vôňa Iris&Orange Blossom - zloženie:

- hlava: čierne ríbezľa, hruška

- srdce: Iris, jasmín, pomarančový kvet

- telo: pačuli, stonka fazuľe, vanilka, pralinky

Vôňa by sa dala charakterizovať ako jedinečné spojenie vône Irisu, jasmínu, pačuli, vôňa je sýta kvetinová, ale pritom jemná a veľmi príjemná. Je to jedna z najobľúbenejších kombinácií aj v iných kolekciách ako napr. "Selection".

Veľkou pridanou hodnotou sviečok Aroma Naturals je ich vzhľad, ktorý okamžite dotvorí každý interiér svojím jedinečným dizajnom. Dizajn "FLEUR" je ako už napovedá názov kolekcie kvetinový aj čo sa týka kombinácii vôní všetkých troch druhov aj čo sa týka vzhľadu. Krabičky majú jemnú kvetinkovú potlač pričom samotná dóza je priesvitná s jemným štítkom v bielo zlatom prevedení. Táto kolekcia pôsobí veľmi jemne, decentne je vhodná aj ako darček. Všetky tri druhy vôní, ktoré sú v tejto kolekcii dostupné sú nádherne namiešané.

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka v rámci poskytovania služieb využíva cookies, pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete tu.