Aroma Naturals sójová sviečka Darjeeling Tea 310 g

Aroma Naturals sójová  sviečka Darjeeling Tea 310 g

SKLADOM

Vonná sviečka Darjeeling Tea kolekcia "ELECTRUM" 310 g

25 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Značka: Aroma naturals

Vonná sviečka Darjeeling Tea z kolekcie "ELECTRUM" je vyrábaná zo sójového vosku,ktorý je okrem dlhšej doby horenia šetrný k životnému prostrediu, nemá negatívne účinky ani pri dlhodobom horení (ako bolesť hlavy atď.). Obsahuje 8-10% podiel vonných esencií, čo radí tieto sviečky medzi najkvalitnejšie na trhu. Táto 310 g trojknôtová sviečka uvoľňuje vôňu po dobu 20-25 hodín.

Vôňa Darjeeling Tea - zloženie:

- hlava: bergamot, šafrán, grepfruit

- srdce: čierny čaj, ruža z Damašku, ľalia, osmanthus, tabak

- telo: koža, agarové drevo, amber, pižmo a pačuli

Veľkou pridanou hodnotou sviečok Aroma Naturals je ich vzhľad, ktorý okamžite dotvorí každý interiér svojím jedinečným dizajnom. Dizajn "ELECTRUM" je unikátny a luxusný aj tak by sa dala charakterizovať táto kolekcia, ktorá váš interiér svojimi metalickým odleskami posunie do iných rozmerov. Inšpirovaný  tzv. "Big Bang" veľkým treskom - začiatkom vesmíru... Vysoko reflexný materiál presvetlí váš priestor aj váš deň. Produkty z tejto kolekcie sú balené v luxusných boxoch, ktoré potiešia aj náročného kupujúceho. V neposlednom rade sú vynikajúcim nápadom pre darček na akúkoľvek príležitosť pre ženu aj muža.

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka v rámci poskytovania služieb využíva cookies, pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete tu.