Aroma Naturals difuzér Fresh Stems&Fressia 200 ml

Aroma Naturals difuzér Fresh Stems&Fressia 200 ml

SKLADOM

Difuzér Fresh Stems&Fressia kolekcia "FLEUR" 200 ml

25 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Značka: Aroma naturals

Difuzér Fresh Stems&Fressia z kolekcie "FLEUR" má obsah 200 ml interiérového parfumu, z čoho až 15% - ný podiel tvoria vonné zložky. Aroma Naturals používa vonné esencie výlučne na prírodnej báze, ktoré nie sú škodlivé a nemajú negatívne účinky ani pri dlhodobom používaní (ako bolesť hlavy atď.). To radí tieto difuzéry k najintenzívnejším a najkvalitnejším na trhu. Vôňa sa rozptýli vďaka 8 ks vonných tyčiniek, ktoré intenzívne prevoňajú interiér až po dobu 20 týždňov.

Vôňa Fresh Stems&Fressia - zloženie:

- hlava: rezané kvety, nektár z hrušky

- srdce: sladký orgován, ružová frézia, hyacint, ľalia, jasmíne, lístky ruže

- telo: zelené stonky, sladké pyžmo

Táto vôňa by sa dala charakterizovať ako sýta a plná všetkých lúčnych kvetov, je silne kvetinová ale pritom svieža a jemná, prirovnala by som ju k privoňaniu kytice kvetov vo váze. Jednoznačne pre všetkých milovníkov kvetinových vôní.

Veľkou pridanou hodnotou sviečok Aroma Naturals je ich vzhľad, ktorý okamžite dotvorí každý interiér svojím jedinečným dizajnom. Dizajn "FLEUR" je ako už napovedá názov kolekcie kvetinový aj čo sa týka kombinácii vôní všetkých troch druhov aj čo sa týka vzhľadu. Krabičky majú jemnú kvetinkovú potlač pričom samotná dóza je priesvitná s jemným štítkom v bielo zlatom prevedení. Táto kolekcia pôsobí veľmi jemne, decentne je vhodná aj ako darček. Všetky tri druhy vôní, ktoré sú v tejto kolekcii dostupné sú nádherne namiešané.

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka v rámci poskytovania služieb využíva cookies, pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete tu.