Aroma Naturals sójová sviečka WHITE MUSK & WARM VANILLA 310 g

Aroma Naturals sójová  sviečka WHITE MUSK & WARM VANILLA 310 g

SKLADOM

Vonná sviečka vône WHITE MUSK & WARM VANILLA s tromi knôtmi - rada NATURE - 310 g

23 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Značka: Aroma naturals

Vonná sviečka WHITE MUSK & WARM VANILLA z kolekcie NATURE je vyrábaná zo sójového vosku, ktorý je okrem dlhšej doby horenia šetrný k životnému prostrediu. Váha 310 g znamená, že je najväčšia z tejto rady. Zabezbečí dlhotrvajúcu vôňu po dobu 35 - 40 hodín horenia.

Vôňa WHITE MUSK & WARM VANILLA je kombinácia vôní bergamotu, citrónu v hlave - vôňa jasmínu a sequoie v  srdci - vanilka a pižmo v tele. Aróma WHITE MUSK & WARM VANILLA je vôňa v ktorej sa spája prenikavá vôňa pižma a jemnej teplej vône vanilky. Táto kombinácia navodí unikátnu atmosféru pokoja a kľudu a zároveň interiér prevonia s pocitom elegancie a exkluzivity.

Veľkou pridanou hodnotou produktov Aroma Naturals je ich vzhľad, ktorý okamžite dotvorí každý interiér svojím jedinečným dizajnom. Dizajn "NATURE" zapadne presne do vašho interéru a dodá mu čistý, ničím nerušený pocit pohody, kľudu a domova. Mne osobne sa na tejto rade páči drevený vrchnáčik, ktorý príjemne doplňuje celkový dojem so sviečky.

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka v rámci poskytovania služieb využíva cookies, pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete tu.