Aroma Naturals difuzér WHITE MUSK & WARM VANILLA 200 ml

Aroma Naturals difuzér WHITE MUSK & WARM VANILLA 200 ml

SKLADOM

Vonný difuzér - WHITE MUSK & WARM VANILLA aróma - rada NATURE - 200 ml

25 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Značka: Aroma naturals

Difúzer z kolekcie WHITE MUSK & WARM VANILLA obsahuje 200 ml vonnej esencie a 8 ks vonných bielych tyčiniek, ktoré intenzívne prevoňajú interiér až po dobu 20 týždňov.

Vôňa WHITE MUSK & WARM VANILLA je kombinácia vôní bergamotu, citrónu v hlave - vôňa jasmínu a sequoie v srdci - vanilka a pižmo v tele. Aróma WHITE MUSK & WARM VANILLA je vôňa v ktorej sa spája prenikavá vôňa pižma a jemnej teplej vône vanilky. Táto kombinácia navodí unikátnu atmosféru pokoja a kľudu a zároveň interiér prevonia s pocitom elegancie a exkluzivity.

Veľkou pridanou hodnotou produktov Aroma Naturals je ich vzhľad, ktorý okamžite dotvorí každý interiér svojím jedinečným dizajnom. Dizajn "NATURE" zapadne presne do vašho interéru a dodá mu čistý, ničím nerušený pocit pohody, kľudu a domova. Mne osobne sa na tejto rade páči drevený vrchnáčik, ktorý príjemne doplňuje celkový dojem so sviečky.

 

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka v rámci poskytovania služieb využíva cookies, pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete tu.