Aroma Naturals difuzér Fresh Cut&Stems 200 ml

Aroma Naturals difuzér Fresh Cut&Stems 200 ml

SKLADOM

Difuzér Fresh Cut&Stems kolekcia "COZY" 200 ml

30,40 € s DPH

38 € s DPH Zľava 7,60 €

Dostupnosť: Skladom

Značka: Aroma naturals

Difuzér Fresh Cut&Stems z kolekcie "COZY" má obsah 200 ml interiérového parfumu, z čoho až 15% - ný podiel tvoria vonné zložky. Aroma Naturals používa vonné esencie výlučne na prírodnej báze, ktoré nie sú škodlivé a nemajú negatívne účinky ani pri dlhodobom používaní (ako bolesť hlavy atď.). To radí tieto difuzéry k najintenzívnejším a najkvalitnejším na trhu. Vôňa sa rozptýli vďaka 8 ks vonných tyčiniek, ktoré intenzívne prevoňajú interiér až po dobu 20 týždňov.

Vôňa Fresh Cut&Stems - vôňa čerstvo zrezaných kvetov sladký orgován, ružový frézia, hyacint, ľalia, jasmín a ružové lupene, broskyne a nektáru spolu so vzdušnými tónmi. Vôňu zakončujú zelené stonky, a sladké pižmo. Spolu to dotvára dokonalú atmosféru čerstvo poliatej kvetinovej záhrady.

Veľkou pridanou hodnotou sviečok a difuzérov Aroma Naturals je ich vzhľad, ktorý okamžite dotvorí každý interiér svojím jedinečným dizajnom. Dizajn "COZY" bol inšpirovaný vintage štýlom interiérových dekorácií. Táto kolekcia obsahuje 24 farebných odtieňov (u nás momentálne 16), v ktorých si zaručene nájdete ten, ktorý najviac vynike vo vášom interiéry. Sviečky sú umiestnené v ručne robených sklenných vázach, farbených špeciálnym procesom. Jednoduché ale elegantné.

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka v rámci poskytovania služieb využíva cookies, pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete tu.