Aroma Naturals difuzér Velvet rose&Oud 200 ml

Aroma Naturals difuzér Velvet rose&Oud 200 ml

SKLADOM

Difuzér Velvet rose&Oud kolekcia "SELECTION" 200 ml

30 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Značka: Aroma naturals

Difuzér Velvet Rose&Oud z kolekcie "SELECTION" má obsah 200 ml interiérového parfumu, z čoho až 15% - ný podiel tvoria vonné zložky. Aroma Naturals používa vonné esencie výlučne na prírodnej báze, ktoré nie sú škodlivé a nemajú negatívne účinky ani pri dlhodobom používaní (ako bolesť hlavy atď.). To radí tieto difuzéry k najintenzívnejším a najkvalitnejším na trhu. Vôňa sa rozptýli vďaka 8 ks vonných tyčiniek, ktoré intenzívne prevoňajú interiér až po dobu 20 týždňov.

Vôňa Velvet rose&Oud je kombinácia šafránu, škorice a gerania v hlave, ruže, jasmínu, kože a pačuli v srdci, a v tele benzoin, olibanum, myrth, labdanum, amber, pižmo, vanilka, styrax a vetiver.

Veľkou pridanou hodnotou sviečok a difuzérov Aroma Naturals je ich vzhľad, ktorý okamžite dotvorí každý interiér svojím jedinečným dizajnom. Sviečky a difuzéry Aroma Naturals kolekcia "SELECTION" vynikajú v tmavých moderne tvarovaných vázach v rôznych farbách. Táto kolekcia domácich vôní je moderná a elegantná čo sa týka dizajnu aj vôní. Prinesie do vášho domova dotyk štýlovej elegancie. Táto kolekcia obsahuje 4 kombinácie vôní.

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka v rámci poskytovania služieb využíva cookies, pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete tu.