Aroma Naturals sójová sviečka Darjeeling Tea 300 g

Aroma Naturals sójová  sviečka Darjeeling Tea 300 g

SKLADOM

Vonná sviečka Darjeeling Tea kolekcia "WOODS" 300 g

28 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Značka: Aroma naturals

Vonná sviečka Lemongrass&Ginger z kolekcie "WOODS" je vyrábaná zo sójového vosku, ktorý je okrem dlhšej doby horenia šetrný k životnému prostrediu, nemá negatívne účinky ani pri dlhodobom horení (ako bolesť hlavy atď.). Obsahuje 8-10% podiel vonných esencií, čo radí tieto sviečky medzi najkvalitnejšie na trhu. Táto 300g trojknôtová sviečka uvoľňuje vôňu po dobu 20 - 25 hodín. Tým, že má sviečka dva drevené knôty uvoľňuje vôňu oveľa rýchlejšie a intenzívnejšie. Preto ju netreba nechať horieť príliš dlho, lebo efekt nastúpi okamžite.

Vôňa Darjeeling Tea je vôňa rovnomenného čaju, ktorý sa vyrába a donáša z Indie. V kombinácii s ostatnými esenciami ako sú bergamot, šafrán, grebfruit v hlave, čierny čaj, damašková ruža, ľalia, osmantus a tabak v srdci a koža, agarové drevo, amber, pižmo a pačuli vás prekvapí svojou jemnosťou ale zároveň intenzitou.

Veľkou pridanou hodnotou sviečok Aroma Naturals je ich vzhľad, ktorý okamžite dotvorí každý interiér svojím jedinečným dizajnom. Kolekcia "WOODS" ponúka jemné parfumované sviečky a difuzéry v skle s dreveným vrchnáčikom, ktoré vám prinesú domov časť prírody a pomôžu vám nastoliť rovnováhu a pokoj v duši. Táto kolekcia ako jediná obsahuje knôty z dreva, horenie je príjemné, nezávadné, sviečky nedymia a nebolí z nich hlava. Spríjemní čas strávený doma a naplním ho harmóniou.

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka v rámci poskytovania služieb využíva cookies, pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete tu.