Aroma Naturals sójová sviečka Velvet rose&Oud 195g

Aroma Naturals sójová  sviečka Velvet rose&Oud 195g

SKLADOM

Vonná sviečka kolekcia Velvet rose&Oud "SELECTION" 195 g

20 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Značka: Aroma naturals

Vonná sviečka Velvet rose&Oud z kolekcie "SELECTION" je vyrábaná zo sójového vosku, ktorý je okrem dlhšej doby horenia šetrný k životnému prostrediu, nemá negatívne účinky ani pri dlhodobom horení (ako bolesť hlavy atď.). Obsahuje 8-10% podiel vonných esencií, čo radí tieto sviečky medzi najkvalitnejšie na trhu. Sviečka má 195g, čo zabezpečuje dobu horenia 35 hodín.

Vôňa Velvet rose&Oud je kombinácia šafránu, škorice a gerania v hlave, ruže, jasmínu, kože a pačuli v srdci, a v tele benzoin, olibanum, myrth, labdanum, amber, pižmo, vanilka, styrax a vetiver.

Veľkou pridanou hodnotou sviečok a difuzérov Aroma Naturals je ich vzhľad, ktorý okamžite dotvorí každý interiér svojím jedinečným dizajnom. Sviečky a difuzéry Aroma Naturals kolekcia "SELECTION" vynikajú v tmavých moderne tvarovaných vázach v rôznych farbách. Táto kolekcia domácich vôní je moderná a elegantná čo sa týka dizajnu aj vôní. Prinesie do vášho domova dotyk štýlovej elegancie. Táto kolekcia obsahuje 4 kombinácie vôní.

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka v rámci poskytovania služieb využíva cookies, pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete tu.