Aroma Naturals sójová sviečka Pomegranate Noir 180 g

Aroma Naturals sójová  sviečka Pomegranate Noir 180 g

SKLADOM

Vonná sviečka Pomegranate Noir kolekcia "ELECTRUM" 180 g

20 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Značka: Aroma naturals

Vonná sviečka Pomegranate Noir z kolekcie "ELECTRUM" je vyrábaná zo sójového vosku,ktorý je okrem dlhšej doby horenia šetrný k životnému prostrediu, nemá negatívne účinky ani pri dlhodobom horení (ako bolesť hlavy atď.). Obsahuje 8-10% podiel vonných esencií, čo radí tieto sviečky medzi najkvalitnejšie na trhu. Táto 180 g sviečka uvoľňuje vôňu po dobu 30-35 hodín.

Vôňa Pomegranate Noir - zloženie:

- hlava: ovocie, granátové jablko,

- srdce: kvety, cyklámen, jasmín, fialky, karafiát,

- telo: drevo, cédrové drevo, pižmo, jantár

Veľkou pridanou hodnotou sviečok Aroma Naturals je ich vzhľad, ktorý okamžite dotvorí každý interiér svojím jedinečným dizajnom. Dizajn "ELECTRUM" je unikátny a luxusný aj tak by sa dala charakterizovať táto kolekcia, ktorá váš interiér svojimi metalickým odleskami posunie do iných rozmerov. Inšpirovaný tzv. "Big Bang" veľkým treskom - začiatkom vesmíru... Vysoko reflexný materiál presvetlí váš priestor aj váš deň. Produkty z tejto kolekcie sú balené v luxusných boxoch, ktoré potiešia aj náročného kupujúceho. V neposlednom rade sú vynikajúcim nápadom pre darček na akúkoľvek príležitosť pre ženu aj muža.

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka v rámci poskytovania služieb využíva cookies, pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete tu.