Aroma Naturals sójová sviečka Gardenia&Tuberose 310 g

Aroma Naturals sójová sviečka Gardenia&Tuberose 310 g

SKLADOM

Vonná sviečka Gardenia&Tuberose kolekcia "FLEUR" 310 g

20 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Značka: Aroma naturals

Vonná sviečka Gardenia&Tuberose z kolekcie "FLEUR" je vyrábaná zo sójového vosku,ktorý je okrem dlhšej doby horenia šetrný k životnému prostrediu, nemá negatívne účinky ani pri dlhodobom horení (ako bolesť hlavy atď.). Obsahuje 8-10% podiel vonných esencií, čo radí tieto sviečky medzi najkvalitnejšie na trhu. Táto 310 g sviečka uvoľňuje vôňu po dobu 20-25 hodín. Nakoľko obsahuje 3 knôty vôňa je o to intenzívnejšia a vhodná aj do veľký priestorov.

Vôňa Gardenia&Tuberse - zloženie:

- hlava: lístky fialky, lístky gardénie

- srdce: gardenia, pomarančové kvety, jasmín, Ylang

- telo: pižmo, med

Vôňa je výsostne kvetinová, jemná gardénia, fialka a jasmín už napovedajú, že ide o úžasnú kombináciu kvetinových kompozícií, ktoré úspešne zakončuje med a pižmo, ktoré dodajú tejto vôni vážnosť a silu.

Veľkou pridanou hodnotou sviečok Aroma Naturals je ich vzhľad, ktorý okamžite dotvorí každý interiér svojím jedinečným dizajnom. Dizajn "FLEUR" je ako už napovedá názov kolekcie kvetinový aj čo sa týka kombinácii vôní všetkých troch druhov aj čo sa týka vzhľadu. Krabičky majú jemnú kvetinkovú potlač pričom samotná dóza je priesvitná s jemným štítkom v bielo zlatom prevedení. Táto kolekcia pôsobí veľmi jemne, decentne je vhodná aj ako darček. Všetky tri druhy vôní, ktoré sú v tejto kolekcii dostupné sú nádherne namiešané.

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka v rámci poskytovania služieb využíva cookies, pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete tu.