Panel používateľa

Respirátor KN95 FFP2 - ochranná maska

Respirátor KN95 FFP2 - ochranná maska

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

Ochranná maska KN95 - respirátor bez ventilu - s filtračnou ochranou FFP2

3 € s DPH

Dostupnosť: skladom

Ochranná maska KN95 - respirátor bez ventilu s filtračnou ochranou FFP2 je vhodná ako ochrana proti Covid-19.

Ochranná maska KN95 zachytáva aerosóly, prachové a smogové častice, či peľ. Blokuje až 95% 0,3 mikrometrových častíc. Je určené na jednorázové použitie, v prípade, že ho nepoužívate nepretržite 8-14 h je možné ho použiť viackrát.

Popis:

- vyrobený z bavlny a netkanej textílie
- stupeň filtrácie - 95%• bez možnosti meniť filter
- certifikát CE - platný v EU
- univerzálna veľkosť v bielom prevedení

Z dôvodu ochrany zdravia a z hygienických dôvodov nie je možné tovar vrátiť v 14-dňovej lehote.

OZNAM
Počas krízovej situácie môžeme predávať osobný ochranný prostriedok kategórie FFP2, FFP3 a osobný ochranný prostriedok kategórie N95 iba poskytovateľovi zdravotnej starostlivosti, ktorý poskytuje zdravotnú starostlivosť na Slovensku, ďalej zdravotníckemu pracovníkovi pracujúcemu na Slovensku, orgánom štátnej správy alebo územnej samosprávy, právnickej osobe alebo fyzickej osobe – podnikateľovi, ktorá je podľa osobitného predpisu povinná zabezpečovať tieto osobné ochranné prostriedky a vykonáva práce, pri ktorých je používanie týchto osobných ochranných prostriedkov nevyhnutné. Taktiež osobe, ktorá distribuuje tieto osobné ochranné prostriedky na území Slovenska. Preto zakaznikov dôrazne žiadame aby rešpektovali nariadenie a aby nam v objednavke do poznamky uviedli dôvod zakupenia.

Naposledy pozerané produkty

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka v rámci poskytovania služieb využíva cookies, pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete tu.