Panel používateľa

Aroma Naturals sójová sviečka Rosewood&Macaron 355g

Aroma Naturals sójová  sviečka Rosewood&Macaron 355g

SKLADOM

Vonná sviečka Rosewood&Macaron kolekcia "COZY" 355g

38 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Značka: Aroma naturals

Vonná sviečka Rosewood&Macaron kolekcie COZY je vyrábaná zo sójového vosku, ktorý je okrem dlhšej doby horenia šetrný k životnému prostrediu, nemá negatívne účinky ani pri dlhodobom horení (ako bolesť hlavy atď.). Obsahuje 8-10% podiel vonných esencií, čo radí tieto sviečky medzi najkvalitnejšie na trhu. Táto 355 g sviečka obsahuje tri knôty, čo zabezpečí rýchlejšie uvoľnenie vône do prostredia. Uvoľňuje vôňu po dobu 25 - 30 hodín.

Vôňa Rosewood & Macaron je kombinácia vôní ružového dreva a makróniek. Táto kombinácia je sladká romantická vôňa ako stvorená na večeri vo dvoch pri pohári šampanského a jahôd. Zloženie: hlava - citrónová kôra, jahody, broskyne, beragmot, srdce - ružová voda, levanduľa, jasmín, karamel, tonka, telo - ruža, santalové drevo, pačuli, amber, vanilka, pižmo

Veľkou pridanou hodnotou sviečok Aroma Naturals je ich vzhľad, ktorý okamžite dotvorí každý interiér svojím jedinečným dizajnom. Dizajn "COZY" bol inšpirovaný vintage štýlom interiérových dekorácií. Táto kolekcia obsahuje 24 farebných odtieňov (u nás momentálne 16), v ktorých si zaručene nájdete ten, ktorý najviac vynike vo vášom interiéry. Sviečky sú umiestnené v ručne robených sklenných vázach, farbených špeciálnym procesom. Jednoduché ale elegantné.

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka v rámci poskytovania služieb využíva cookies, pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete tu.