Panel používateľa

INEBRYA Color COPPER 8/4 Light Blonde Copper 100ml

INEBRYA Color COPPER 8/4 Light Blonde Copper 100ml

SKLADOM Viac info v chate

Profesionálna permanentná krémová farba na vlasy

5,40 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Značka: INEBRYA

Jej dokonalé prírodné farbivá zaručujú vysoké krycie schopnosti. Široká škála tónov bola navrhnutá tak, aby vytvorila množstvo intenzívnych, žiarivých a dlhotrvajúcich odtieňov, ktoré dosiahnete aj s miešaním jednotlivých tónov. Výživné a kondicionačné vlastnosti účinných látok v krémovej farbe - ľanový olej a aloe vera - pomáhajú znižovať podráždenie pokožky a poskytujú prirodzenú ochranu vlasov a pokožky hlavy.
PRÍPRAVA - Pomer pri Inebrya Color ( základné farby) 1 + 1,5 , - Pomer pri Superlightener 1 + 2 , - Pomer pri Contrast 1 + 2. CONTRAST COLOR je oxidačný krém na vlasy s dvojitým účinkom: zvýraznenie a sfarbenie) je ideálny na vytváranie čiastočných detailov a celých módnych efektov. Vhodný pre farbené alebo prirodzené vlasy. Farebné výsledky sa dosahujú iba po jednej jednoduchej aplikácii bez toho, aby sa museli vlasy najskôr odfarbovať.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka v rámci poskytovania služieb využíva cookies, pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete tu.